Реабілітаційний центр «Століття» - якісний догляд за людьми похилого віку, тяжкохворими і всіма, хто потребує супроводу, догляду та опіки!

Дожити до ста років? Чом би й ні, якщо для людини будуть створені умови для повноцінного комфортного життя. Пансіонат «Століття» – це приватний пансіонат, де ваші близькі будь то похилого віку, або ж люди з ускладненнями здоров’я будуть оточені увагою, теплом і турботою.

Ми дотримуємося думки, що жодна людина не повинна переживати важкі життєві ситуації, викликані погіршенням здоров’я в поодинці, саме тому ми:

  • надаємо комплексний догляд літнім та важкохворим людям;
  • забезпечуємо повноцінну допомогу;
  • створюємо комфортні умови проживання, наш пансіонат має в наявності спеціальне обладнання для реабілітаційного періоду;
  • психологічну і духовну допомогу;
  • забезпечуємо якісне життя тяжкохворим, людям похилого віку та людям, які потребують особливого догляду

У шаленому ритмі сучасного життя, в низці робочих буднів, відряджень, роз’їздів не кожен може надати своїм рідним і близьким належний догляд. У таких ситуаціях кращий варіант – звернення в наш пансіонат, де організовані комфортні умови для перебування та лікування людей, які в силу життєвих обставин, віку, важких захворювань потребують особливої ​​уваги.

Облаштовані за всіма правилами реабілітаційні центри – показник високоорганізованого соціуму, де піклуються про людей як старшого покоління, так і людей з проблемами здоров’я. Пансіонат «Століття» – це турбота в радість, активне і наповнене життя, яке ви можете подарувати своїм коханим людям. Умови вступу вимагають наявності необхідного пакету документів і мінімального набору одягу. Двері пансіонату відкриті для людей на тривалий і короткочасне проживання. Умови перебування – найчудовіші, часто значно краще, ніж в лікарнях.

Кожен постоялець зможе розраховувати на грамотну консультацію лікаря і регулярні огляди. Більшість хвороб можна запобігти профілактичним шляхом, тому людям важливо уважне ставлення лікаря. Тим, кому потрібен догляд, персонал надає допомогу тактовно і дбайливо. Людям комфортніше знаходиться під наглядом і знати, що з ними нічого не трапиться поганого. Медичний супровід виявляється на високому рівні, у кожного постояльця своя карта, в якій фіксуються всі важливі зміни в здоров’ї.

Адміністрація організовує трансфер до пансіонату за попереднім замовленням. Ваші близькі будуть доставлені на комфортабельному транспорті і зустрінуті привітним персоналом.